Empati Psikoterapi

Korktukça Tutsak,
Umut Ettikçe Özgürsünüz

Empati Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak 2013 tarihinde Kocaeli nde Psikolojik ve Pedagojik Danışmanlık Hİizmeti vermeye başladık.

Sağlıklı birey olmanın yolu;bedensel,zihinsel,duygusal açıdan sağlıklı olmaktan gecer.Tüm bunları göz önünde bulundurarak danışanlarımızı bütüncül bir bakış acısıyla değerlendirip uygun terapi tekniklerini uygulamaktayız.Bu doğrultuda her kişiye özel olarak görüp hayatına daha sağlıklı,nitelikli devam etmesini amaçlamaktayız.

İnsan mutlu, huzurlu olmak, yaşamını daha kaliteli hale getirmek için bir çok mücadeleler verir.Kişinin hem geçmişte yaşadığı olumsuz yaşam deneyimleri hemde günlük yaşantısında karşısına çıkan zorluklar zaman zaman üzüntü,korku,kaygı gibi olumsuz duygular yaşamasına neden olabilir.Bu olumsuz duyguların kişinin işlevselliğini bozduğu,kişinin hayatını olumsuz etkilediği ve belkide bazen baş edemeyeceğini düşündüğü zamanlar da profesyonel bir destek alma ihtiyacı olabilir

https://kocaelicocukpsikologu.com/wp-content/uploads/2022/08/cropped-logo2-min.png

Empati Psikolojik Danışmanlık Merkezi, alanında başarıları ile isim yapmış “Akıl ve Ruh Sağlığı Profesyonelleri” ile bir yandan kurumsal bir ortamda en iyi ve en kaliteli hizmeti bilimsel yaklaşımlar ve etik ilkeler çerçevesinde vermeye, bir yandan da danışanların kendilerini rahat ve güvende hissedebilecekleri konfor ve özeni bir araya getirmeye çalışmaktadır.

    Empati Psikolojik Danışmanlık Merkezi her yaşta bireyin ruhsal sorunlarına ve özel gereksinimlerine yönelik danışmanlık hizmetlerini karşılama misyonuyla kurulmuştur. Akıl ve Ruh sağlığı alanında ihtiyaç duyulan tüm birimlerin aynı kurum çatısı altında toplanması amaçlanmıştır.

Vizyonumuz

DTO Danışmanlık olarak Yatırım Danışmanlığı ve Yönetimi, Devlet Teşvikleri, Belgelendirme Hizmetleri konusundaki bilgimize ve tecrübemize ilave; sektörel tecrübede edindiğimiz bilgiler ile de harmanlayıp danışmanlığını yürüttüğümüz yatırımcılara ve kuruluşlara etik değerler bünyesinde nitelikli hizmet veren ve sürdürülebilir başarıyı sağlayan lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

DTO Danışmanlık olarak, küreselleşen dünya şartlarında yenilikçi, gündemden haberdar ve geleceği öngörebilen bir yaklaşımı ileri sürerek; en hızlı ve güvenilir şekilde etkin bilgiye ulaşmayı, elde edinilen bilgiyi hizmet sunduğumuz kurum ve firmalar için en verimli şekilde değerlere dönüştürmeyi ve bu değeri sürekli büyütme ve yayma hedefindeyiz.

Gücümüz Ekibimizdir !Kadromuz

15 yıllık tecrübe ile kurulmış DTO Danışmanlık bünyesinde uzman ekibiyle faaliyet yürütmektedir.
KURUCU
Önder Akçay
Completely synergize resource taxing relationships via premier niche markets.
KURUCU
Emrah Erkahraman
Quickly drive clicks-and-mortar catalysts for change before vertical architectures.
logo-celeste
logo-applauz
logo-bello
logo-hotel-berg
logo-hotel-california
logo-estato
logo-addison
logo-urbanist
logo-bold-news

TEMEL
DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık
Saygınlık ve Güvenilirlik
Gelişime Açıklık
Öncü ve Yönlendirici Olmak
Bilgiye Erişebilirlik
Hesap Verebilirlik
Tutarlılık ve Süreklilik
Kaynak Kullanımında Verimlilik
Takım Çalışması
Kaliteli Hizmet
Üstün İş Ahlakı
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
WHAT OUR CLIENTS SAY

Your Business
Avantage solution

https://kocaelicocukpsikologu.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-03-160x160.jpg

Absolutely spot-on!

Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea-sharing. Holistically pontificate installed base portals.
JOANNA PRESTLEY
HSBC Bank
https://kocaelicocukpsikologu.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-01-160x160.jpg

Best decision ever

Quickly deploy strategic networks with compelling e-business. Credibly pontificate highly efficient manufactured products and enabled data.
BRADLEY SMITH
Miller Automation
https://kocaelicocukpsikologu.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-06-160x160.jpg

Saved my Business

Dynamically target high-payoff intellectual capital for customized technologies. Objectively integrate emerging core competency communities.
PRISCILLA JACKSON
WA Solutions
https://kocaelicocukpsikologu.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-02-160x160.jpg

All the right answers

Efficiently enable enabled sources and cost effective products. Completely synthesize principle-centered information after ethical communities.
COLLIN LEBLANC
McIntire Industries
https://kocaelicocukpsikologu.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-05-160x160.jpg

The right investment

Compellingly embrace empowered e-business after user friendly intellectual capital. Interactively actualize front-end processes convergence.
LILAH CHANG
Hotel Berg
https://kocaelicocukpsikologu.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-04-160x160.jpg

Best people for me!

Objectively integrate enterprise-wide strategic theme areas with functionalized infrastructures. Interactively productize premium technologies.
JUSTIN EMERSON
Applauz Startup
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

CONTACT US WITH EASEGet in touch

Visit our agency or simply send us an email anytime you want. If you have any questions, please feel free to contact us.
Address
Bloomsbury Square,
London WC1B 4EA
Call us
020 7946 020
020 7996 223
Email us
info@avantage.co.uk
office@avantage.co.uk

  Yearning for Consultancy?

  You've come to the right place. Enter your details to get business inspiration, trending solutions and consulting tips delivered to your inbox.

   Empati Psikoterapi Merkezi
   Empati Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak 2013 tarihinde Kocaeli nde Psikolojik ve Pedagojik Danışmanlık Hİizmeti vermeye başladık.
   Sosyal Medya
   Empati Psikoterapi Merkezi
   Empati Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak 2013 tarihinde Kocaeli nde Psikolojik ve Pedagojik Danışmanlık Hİizmeti vermeye başladık.
   Kurumsal
   Hizmetlerimiz
   Sosyal Medya

   Copyright 2022

   Copyright 2022